Kto i kiedy musi wystawiać faktury? (odc. 1)

Kto i kiedy musi wystawiać faktury? (odc. 1)


Witam,
Mam pytanie dotyczące ewidencji sprzedaży przy braku obowiązku korzystania z kasy fiskalnej. Na jakiej podstawie możemy udowodnić, że nasz przychód ze sprzedaży zaewidencjonowany w księdze, jest zgodny z rzeczywistym, kiedy nie są wystawiane żadne rachunki potwierdzające uzyskanie takiego, a nie innego przychodu. W jaki sposób weryfikują to Urzędy Skarbowe podczas kontroli?
Witam
Ja jako sprzedawca(sklep internetowy-tylko i wyłącznie sprzedaż wysyłkowa) sprzedam produkt klientowi prywatnemu..wysyłam rzecz jasna paczkę z produktem..i teraz pytanie Jaki dokument muszę wystawić klientowi jako dowód zakupu dla niego-wystrczy zwykla faktura na maila? Czy wystarczy faktura która jest dostępna w panelu klienta na stronie internetowej? Jaki dokument jest przewidziany w takiej sytuacji? (Zaznaczam, brak kasy fiskalnej)

Pozdrawiam
Redakcjo inFakt jest błąd w prezentowanym filmie od 1 stycznia 2014 roku nie ma obowiązku wystawiania faktur na żądanie w przypadku niektórych czynności lub jeżeli wystawienie faktury było po upływie pewnego terminu.

Jakie są to czynności i jaki termin pozostawiam do rozstrzygnięcia twórcą filmu lub proszę do mnie napisać chętnie pomogę :-D 
Fakturowanie to mus dla większości firm. Ale - nie dla wszystkich. Obejrzyj pierwszy odcinek inFakt TV, a dowiesz się jak to jest z tymi fakturami.


14862 | 32 | 2m 46sWorld gold price


A total of 174,100 tonnes of gold have been mined in human history, according to GFMS as of 2012.

Languages: