Podatki w UK jako firma .ltd, trochę o pracy zdalnej oraz kilka widoków ze Szkocji

Podatki w UK jako firma .ltd, trochę o pracy zdalnej oraz kilka widoków ze Szkocji


2 ekrany IPS i TNka - fajnie wyglada roznica miedzy tymi matrycami w nagraniu :)
Jakie były twoje początki z programowaniem ?
Good job, man. Good JOB !!! pozdr, G
paweł, znalazłem twój wpis na forum o usa, w 2012 byłeś dość zdesperowany żeby przenieść sie na florydę lub do californii gdzie jest (co zrozumiale) wiecej pracy w tej branży
jestem pewny ze gdzies mowiles ze dostales niedawno oferte pracy za okolo 100k dolarów rocznie w dodatku w californii do której nie tak dawno chciałeś emigrować

dlaczego nie skorzystałeś?
Ja bym prosił o jakiś filmik w którym opowiesz Twoją historię nauki programowania, szczególnie zależy mi na jakiś tipach dotyczących nauki wzorca MVC, jak Ty się go uczyłeś, jakie są Twoje przemyślenia.
Podziwiam Cię że w tak młodym wieku możesz powiedzieć o sobie full stack developer, za to że tyle rzeczy ogarniasz, masz własną firmę i jeszcze masz czas na podróże. Co prawda MVC uczę się dopiero od niecałego roku, ale już czasami mam dość, przytłacza mnie to że tyle elementów trzeba znać żeby coś sensownego napisać i żeby to jakoś wyglądało.. Pzdr :)
Cześć, mam pytanie, czy wyjechałes do UK tylko ze względu na edukacje czy emigracja z rodzicami ?
Fajnie masz :-)
Nagrasz film o swojej karierze/edukacji od samego poczatku do teraz?
Bardzo chcialbym posluchac o Twojej historii :-)
Pozdrawiam 
Czy jak jestem np. po technikum informatycznym czy mam szanse na zatrudnienie w USA wiem że Polskie studia nie liczą się w USA ale czy technika już tak ? Byłeś w USA więc może orientujesz się trochę w tym temacie
Mógłbyś nagrać coś o rozmowach kwalifikacyjnych - jak się ubrać, o co najczęściej pytają, ile czasu to zajmuje itp.
Górki i widoczki bardzo ładne!
Jak tam postępy na siłowni?
Naprawde jestes w bardzo ladnym miejscu. Padatkowego zamieszania pozna uniknac jak pracujesz oficjalnie poza unia. Braz tez jest podatkowo droga, ale jak jedziesz tam to moze odwiedzisz asu. Zero podatku od dochodu z za granicy.
wow, ale pieknie... troche podobne tereny do naszej Suwalszczyzny. BTW. w poblizu jakiej to miejscowosci?
Spokojnie moglbys nakrecic odcinek w calosci poswiecony krajobrazom Szkocji bo to w sumie nie gorsze niz egzotyczne kraje.
Kurcze ... ale wysokie te posatki dla pracujacych na stale. Jest w pewnym momencie taki skok, ze az nie oplaca sie zarabiac wiecej.
A mozna wiedziec jaka to czesc szkocji kolo jakiego miasta?
Możesz powiedzieć coś więcej o Business Liability Insurance ? Czy jest to konieczność - czy inne firmy to wymagają / kiedy ? Ile mniej więcej to kosztuje - czy te 380 funtów to średnia stawka ? Z Twoich obserwacji na jakich programistów (język) jest największe zapotrzebowanie w Londynie ? (btw wiem, że mogę sprawdzić ogłoszenia)
fajnie, ale coś z głosem się popsuło jak objaśniałeś "swoją ekonomie" nic nie słychać!! krowy są przeżuwaczami ,mają żołądki czterokomorowe, jak się najedzą to później spokojnie przeżuwają ,pozdr.
Powiesz coś o programistach albo ogólnie informatyce? Jak są podzielone ogólnie zawody programistów? Skąd nauczyć się umiejętności praktycznych wymaganych w firmach - kursy, książki,www?
Mógłbyś coś napisać/powiedzieć jak jest z szukaniem takiej pracy? Próbowałem się podpytać rekruterów czy mają oferty pracy zdalnej, ale żaden mi nie odpowiedział.
Hej Programista. A co z Honk Kong z tego co wiem we wrzesniu miales tam jechac?
Btw sam do Brazyli sie wybieram niebawem ale pewnie dopiero po nowym roku jesli bedziesz tam jeszcze w tamtych rejonach?
Ja z kosztami domowymi, cansil, elektryczność, łącze internetowe. Biuro masz przecież w domu.


7121 | 160 | 30m 1s

zakładają firmy w Anglii


World gold price


A total of 174,100 tonnes of gold have been mined in human history, according to GFMS as of 2012.

Languages:


Gold has been widely used throughout the world as money, for efficient indirect exchange, and to store wealth in hoards. .