Lakiernik samochodowy

Lakiernik samochodowy


20 lat robię w tym zawodzie gdzie można zarobić te duże pieniądze he he a pracuję w serwisie 15 lat mam mistrzowskie papiery od ch..a szkoleń ,nie dajcie się młodzi nabrać na takie gadanie że jesteście artystami robicie piękną prace bo każdy ma was w dupie
Moim zdaniem nie jeden garażowiec robi lepiej niż super duper servis.
wypowiedz tego pana z 8,40 minuty mówi wszystko. 
nie krytykujcie zawodu lakiernika jak nie macie pojęcia o tym fachu. I brawo dla tego pana co pisze o ZUS. 
Chcesz szybko zdrowie stracić ucz się i pracuj w tym zawodzie ,, lakiernik,, nie dość że siedzisz w syfie to jeszcze ten zawód nie zalicza się do zawodów szkodliwych. Ciekaw jestem ile ten pan pracował w tym zawodzie a ile siedzi za biurkiem i się sadzi ze jego firma najlepsza .
zaden nie nosi maski przeciwpylowej przy szlifowaniu. Ja polecam ich, renowacja lakieru w Lublinie.
tego padła nie oplaca sie lakierowac lepiej poszukac na szrocie w lepszym stanie i przelakierowac bo tamto po zimie znowu wyjdzie
przynajmiej 3m urzywają a nie g3 :D to mi się podoba materiały świadczą o usłudze 5/5
przynajmiej 3m urzywają a nie g3 :D
podoba mi sie wypowiedz tego młodego w czerwonej bluzie.....po pracuj sobie i wtedy moze zmienisz zdaniena temat zawodu lakiernik.
zapomnieli powiedziec w filmiku ze US ZuS i inne bandyckie organizacje dość dobrze radzą sobie ze ściąganiem characzy od takich ludzi bo trudno to nazwać inaczej jak swoją krwawice oddajesz a na starość przychodzi listonosz z emeryturą w wysokości 1100zł.
brawo!! filmik zrobiony profesjonalnie
9:20 a skąd jakie kto ma marzenia


32599 | 29 | 10m 33sLanguages: